משלוח מהיר במיוחד רק ב-10 ש"ח
סטלה סטייל לוגו

הסרת שיער בלייזר לאישה ולגבר הפתרון המושלם לגוף חלק ויפה

מכון היופי סטלה סטייל בעל המכשור המתקדם בעולם להסרת שיער

נמאס  לכם להוריד שיער בדרכים ישנות ומציקות? רוצים להיות חלקים אחת ולתמיד? רק אצל סטלה סטייל שילוב של ארבעה מכשירים להסרת שיער מהמובילים בעולם לתוצאות מבטיחות! לקוחותינו נהנים מחווית טיפול ללא כאבים ותוצאות מידיות שמרגישים החל מהטיפול הראשון ולאורך זמן.

הסרת שיער בלייזר מתבצעת על ידי אור באורך גל אחיד שפוגע בשערה ומחמם אותה. החום מועבר דרך השערה לזקיק והורס אותו. מכיוון שלא כל השערות נמצאות באותו שלב של צמיחה יש לחזור על הטיפול מספר פעמים.

הסרת שיער בלייזר - סטלה סטייל

הטכנולוגיה המתקדמת ביותר להסרת שיער בלייזר

הדור המתקדם של טיפולי הסרת שיער – מהירות יעילות ונוחות יוצאות דופן. פיתוח חדשני והמתקדם ביותר להסרת שיער בלייזר מבית אלמה לייזר ההופך את תהליך הסרת השיער ליעיל ולקצר יותר באופן משמעותי. מכשיר הסופרנו טיטניום פועל בשיטת SHR שהיא הטכנולוגיה היעילה והבטוחה ביותר להסרת שיער מיותר.

ומה עם העובדות? המכשיר מחזיק בתואר המכובד של השיטה היחידה להסרת שיער בלייזר, שהוכחה במחקרים קליניים כשיטת טיפול ללא כאבים, וכשיטה הבטוחה לטיפול בכל סוגי העור, גם עור כהה ועור שזוף.

Trio laser: טכנולוגית הלייזר מהמתקדמת ביותר המתבססת על פעילות של שלושה אורכי גל שונים בו-זמנית. הטיפול להסרת שיער הנעשה במכשיר ה-טריו לייזר, הינו טיפול אפקטיבי, בטוח, יעיל וללא כאבים. טווח זמן הטיפול קצר יותר מהרגיל.

טכנולוגיית ה-SHR מבוססת על מקור אור רב עוצמה. היא משדרת פולסים מהירים ורצופים שחודרים בהדרגה דרך שכבת העור העליונה. תפקידם לחמם באופן מבוקר והדרגתי את שכבת העור התחתונה.

מדובר בשיטה שבה על ידי תנועות עיסוי העור. מחממים את שכבתו התחתונה באופן אחיד והחום הורס את זקיקי השיער.

יתרונה של השיטה הזו הוא בבטיחותה לעור – ללא כוויות, ללא תחושת כאב כמעט בכלל ובהתאמתה גם לעור שזוף.

המכשיר מתאים לכל סוגי השיער, לרבות שיער דק. עם זאת אי אפשר לטפל באמצעותו בשיער שצבעו בהיר מהעור (חסר גוון, לבן וג’ינגי’).

מכשיר לייזר להסרת שיער הנמצא בשוק כבר מתחילת שנות ה-2000. יש מכונים המחשיבים אותו לאב של כל המכשירים.

הלייטשיר דואט מתאים כמעט לכל גווני העור מלבד עור כהה במיוחד. לייטשיר הינו מכשיר לייזר בעל עוצמה גבוהה ולכן מתאים פחות לשיער בהיר או דק. כאשר השיער פחות שחור ויותר בהיר או דק מומלץ לעבור למכשיר אחר שיקדם את הטיפול. 

הסרת שיער IPL עובדת בטכנולוגיית הבזקי אור. במהלך הטיפול עוברים עם ידית הלייזר היורה פולסים של אור באורכים משתנים על פני העור החשוף. שני ס”מ בכל הבזקה ללא כאב – זו הייחודיות שלה.

מעוניינים לדעת עוד על הסרת שיער? השאירו פרטים ונחזור אלכם בהקדם

מעוניינים בייעוץ חינם להסרת שיער? אשמח לשמוע מכם

הפחתת שיער לצמיתות על ידי הסרת שיער בלייזר

לפני הסרת שיער בלייזר הלקוחות נדרשים להגיע כשאזור הטיפול מגולח, בכדי שאנרגיית הלייזר תתמקד בזקיקי השערות הנמצאים מתחת לשכבת העור.

הלייזר פוגע גם בנימים המזינים את השערות וכך אין לשערה מקור אנרגיה להתחדשות, כך שהשערה נפלטת לבד עד כחודש מיום הטיפול.

בחודשיים הבאים שלאחר הטיפול נימי הדם מתאוששים לבד, ומתחילים להצמיח שערות חדשות. ברוב המקרים השערה יותר חלשה, בהירה ויותר דקה. במידה ונימי הדם של השערות לא הצליחו להתאושש, לא תצמח שערה חדשה באותו מקום.

מכון היופי סטלה סטייל מעניק מעקב מתמשך לאורך כל הטיפול על מנת להגיע לתוצאות המקסימליות.

המכשור המתקדם בעולם להסרת שיער בלייזר

Soprano Titanium SHR – סופרנו טיטניום

Trio laser

סופראנו SHR

לייטשיר דואט

מוצרי יופי וטיפוח לעור הגוף
0
  0
  העגלה שלך
  העגלה שלך ריקהחזרה לחנות
   Calculate Shipping
   Apply Coupon
   צריכים אבחון לבעיה בעור?

   השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם